Loredana pozon nga shtrati, duket sikur nuk ka veshur asgjë

08 tetor 11:15

Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi e ka ndarë me ndjekësit e vet në “Instagram” një foto nga shtrati.

Në foton e postuar ajo shihet e shtrirë dhe e mbuluar në disa pjesë të trupit, ndërsa pjesa ku shihet na lë të dyshojmë se ajo nuk ka veshur asgjë. Loredana vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E mbani mend kur Roza Lati ishte puthur me Feron…