Lucy Hale duket e mrekullueshme edhe në palestër

04 dhjetor 11:12

Aktorja Lucy Hale është e njohur për dukjen interesante në qilimin e kuq por, si duket, veshjet e bukura të saj nuk kanë të ndalur as në palestër. 29-vjeçarja pati të veshura tuta ngjyrë hiri të shoqëruar me një bluzë të gjelbër dhe xhaketë lëkure.

Ajo u pa të shtunën teksa dilte nga palestra në Los Angelos. Aktorja, si duket, pas palestrës pëlqen të pijë kafe.

Image result for Lucy Hale duket e mrekullueshme edhe në palestër

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Halsey mendoi se performanca e saj në kuadër të organizimit…