Malika Haqq konfirmon ndarjen nga i dashuri

10 qershor 11:37

Malika Haqq është sërish beqare. 36-vjeçarja konfirmoi përmes “Instagram”-it se ajo dhe i dashuri i saj O. T. Genasis janë ndarë.

“Beqare, ka shkruar ajo poshtë një fotografie të postuar. Malika dhe reperi 31-vjeçar kanë qenë në lidhje që nga viti 2017, vetëm disa muaj pasi ajo dhe ish i dashuri u ndanë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Chris Pratt është martuar me të dashurën…