Malisheva i jep mbështetje PDK-së dhe kandidatit për asamble, Alban Mazreku

08 tetor 15:41

Qytetarët e Malishtës i kanë dhënë mbështetje kandidati të PDK-së për kryetar të kësaj komune, Isni Kilaj, dhe kandidatit për asamble komunale Alban Mazreku.

Ky i fundit në profilin e tij në “Facebook”, ka shkruar se në një tubim elektoral në këtë qytet kanë prezantuar programin zgjedhor të PDK-së për komunën e Malishevës.

Mazreku ka falënderuar bashkëvendësit e tij për mbështetjen.

“Faleminderit bashkëvendës për mbështetjen tuaj. Mbrëmë  në SHFMU “Ibrahim Mazreku”, në Malishevë, kryetari në ardhje z. Isni Kilaj shpalosi programin  zgjedhorë të PDK-së për 4 vitet e ardhshme për qytetin tonë dhe komunën e Malishevës. Voto Isni Kilaj 177, Alban Mazreku 177/20”, ka shkruar ai.

Mazreku synon ndryshimin e një komune të vogël por me potenciale të mëdha

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-punëtorit të RTK-së, i cili kishte përfituar mbi 472 mijë…