Manifestim kulturor për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë

26 shkurt 23:20

Xhamia Shqiptare “Bashkimi”, në Neuwied të Gjermanisë do të mbajë një manifestim kulturor për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës.

Në manifesim do të marrin pjesë mysafirë specialë, shkruan “Epoka e re”.

Bëhet e ditur se do të ketë humor dhe shumë befasi për të pranishmit pjesëmarrës në këtë ngjarje të shënuar.

Manifestimi mbahet ditën e diel, duke filluar nga ora 13:00.

Manifestimi është i hapur për të dyja gjinitë. Hyrja është falas./Epoka e re/

Ju mirëpresim!

Gepostet von Mentor Hajrizi am Mittwoch, 26. Februar 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City ka shënuar fitore të madhe të mërkurën mbrëma…