Maqedonia dhe Greqia nënshkruajnë marrëveshjen për emrin

17 qershor 2018 | 11:35

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherit kryetar i Nismës Socialdemokrate…