Maturantja që po mahnitë me bukuri

23 maj 15:41

Maturantja nga Prishtina, Elsa Xhinovci, nxënëse e shkollës “Hoxhë Kadri Prishtina”, në natën e mbrëmjes së maturës ka mahnitur me bukurinë shokët e shkollës dhe kolektivin.

Me fustanin e qepur te disenjatori Valdrin Sahiti, ajo i ka surprizuar të gjithë të pranishmit në sallën ku është organizuar matura, po edhe publikun e shumtë në numër që gjendej jashtë e që kishte ardhur t’i përcjellë maturantet, paraqitjen e tyre.

Elsa ka thënë se studimet do t’i ndjekë në fushën e dizajnit.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtarët e Shoqatës së Inovacionit Financiar të Kosovës, kanë nënshkruar…