Mauricio Pochettino flet hapur për të ardhmen

01 dhjetor 12:57

I lirë që nga largimi nga PSG, Mauricio Pochettino është në pritje për të gjetur një klub të ri.

Aktualisht në Katar ku po ndjek Botërorin, argjentinasi ka folur për të ardhmen e tij në rubrikat e AS .

“Nuk e di. Trajnerët mund të jenë këtu sot dhe të shkarkohen, ose mund të shikoni Kupën e Botës dhe të merrni një ofertë. Njerëzit me eksperiencë më thanë: ‘Mos lufto kundër askujt, përgatit veten dhe futbolli do të të japë mundësinë’. Prandaj Pochettino është i durueshëm, emri i tij lakohet për stolin e Anglisë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj,…