Mavraj prezantohet te Arisi

14 shtator 16:24

Reprezentuesi i Shqipërisë, Mërgim Mavraj sot është prezantuar nga klubi grek i Arisit të Selanikut.

Mavraj do të jetë shok skuadre në klubin grek me mesfushorin e Kombëtares së Shqipërisë, Migjen Basha. Mavraj në të kaluarën Hamburgun, Kolnin dhe disa skuadra të tjera gjermane.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara