Mazrekaj konfirmon largimin nga Struga

28 maj 2024 | 16:54

Mesfushori me tipare sulmuesi, Mentor Mazrekaj ka bërë të ditur largimin e tij nga ekipi i Strugës. Ai ka thënë se ishte një vit historik për të.

“Ju njoftoj që nga sot nuk jam me pjesë e Struga Trim&Lum. Dua të falënderoj kryesinë e klubit bashkë me prof. Shpëtim Duro që me dhanë mundësinë të jem pjesë e tyre. Ky vit me Strugën ishte historik ku filloi që me kupat e Evropës dhe arritëm deri në ‘play-off’ dhe e kurorëzuam me titullin kampion në kampionat. Falënderime për të gjithë lojtarët, stafin dhe tifozët”, ka shkruar Mazrekaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet 30.05.2024 Punime të…