Mazreku zotohet për mbështetjen e kërkesave për të verbërit në Malishevë

13 tetor 12:54

Kandidati i PDK-së për Asamble Komunale në Malishevës, Alban Mazreku, ka vizituar Shoqatën e të Verbërve në këtë komunë.

Ai është zotuar se në mandatin e tij do t`i mbështes të gjitha kërkesat e kësaj shoqate.

“Sot vizitova Shoqatën e të Verbërve të Komunës së Malishevës ku u prita nga koordinatiri z. Isak Krasniqi. Në këtë takim diskutuam shumë çështje dhe nevojat që ka kjo shoqatë për mbështetje nga Komuna! U zotova që në cilësinë e asambleistit do t’i shtyj përpara kërkesat që do të vinë nga Shoqata e të Verbërve!”, ka shkruar Mazreku në profilin e tij në “Facebook”.

May be an image of 1 person, eyeglasses and text

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës  ka njoftuar se ka përfunduar aksioni policor…