Mbretëresha nuk i dëgjon fjalët e mjekëve, “arratiset” me Jaguarin e saj

02 nëntor 2021 | 13:17

Mbretëresha Elizabeth u fotografua nga paparazët duke drejtuar makinën pranë pronës  së saj në Windsor vetëm disa ditë pasi mjekët e këshilluan të pushonte për të paktën dy javë.

Monarkja 95 vjeçare po drejtonte Jaguar-in e saj, “e maskuar” me syze dielli dhe një shall.

Buckingham Palace raportoi të premten se Madhëria e Saj kishte pranuar rekomandimin e mjekëve për të mos u përfshirë në ngjarje zyrtare për të paktën dy javë.

Madje, Mbretëresha nuk po merr pjesë as në takimin e COP26 që po mbahet në Glasgow.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Antonio Conte është emëruar edhe zyrtarisht trajner i Tottenham Hotspur.…