Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Feronikeli-Trepça ‘89

24 maj 21:41

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Feronikeli-Trepça ‘89.

Skuadra kampione po e fiton me rezultat 2-0. Golat i shënuan Mendurim Hoti dhe Astrit Fazliu.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ushtari i UÇK-së, Flamur Hoti, është ftuar nga Gjykata Speciale…