Media angleze: Ronaldo po mendon për klubin e ri

31 tetor 11:14

Tashmë është mëse e qartë se Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Manchester United.

Sipas “Sunday Mirror”, Cristiano po mendon seriozisht të rikthehet në skuadrën e tij të parë, Sporting Lisbona.

Portugezi po mundohet të shkëputet nga klubi anglez që në merkaton e janarit, dhe të niset në drejtim të Sportingut, sipas mediave angleze.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mijëra ushtarë rusë të sapomobilizuar për të luftuar në vijën…