Memushaj, afër kalimit te Bari

08 janar 15:44

Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Ledian Memushaj është afër transferimit te skuadra e Barit. Lajmi është bërë i ditur nga “Corriere dello Sport”.

Memushaj në skuadrën e Barit do të gjejë shqiptarin tjetër, Migjen Basha. 31-vjeçari Memushaj që në gjashtë muajit e fundit ka luajtur për Beneventon, ka luajtur edhe për Pescarën, Lecce, Carpi dhe Chievo Verona.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-lojtari i Juventusit dhe Barcelonës, Martin Caceres është transferuar nga…