Mentor Kurtishi e kall emisionin “N`Kosovë Show” me këngën “Këndon Bilbili”

15 korrik 2018 | 21:32

Mentor Kurtishi këngëtari i njohur kosovar ka qenë i ftuar në emisionin e fundit për këtë sezon “N`Kosovë Show”

Mentor Kurtishi në këtë emision ka treguar shumë gjera rreth jetës private dhe profesionale, shkruan “AlbanienShow”.

Ai për dëshirën e të pranishmeve në studio dhe miliona shikueseve që e ndjekin emisionin “N`Kosovë Show” ka interpretuar edhe një këngë “Këndon Bilbili” është kënga që kishte zgjedhur Mentori për “N`Kosovë Show”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konsumatori shqiptar vazhdon të mashtrohet çdo ditë nga tregtarët, të…