Merr fund fejesa e Ariana Grandes me Pete Davidsonin

16 tetor 2018 | 11:21

Romanca e këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka mbaruar. Fejesa e papritur e çiftit i suprizoi të gjithë. Por, një burim i afërt me këngëtaren ka thënë për “CNN” se ata i dhanë fund fejesës. Javën e kaluar komediani mbuloi një nga tatuazhet e tij në qafë dedikuar 25-vjeçares.

Davidsoni konfirmoi fejesën e tyre në qershor dhe kishin vetëm disa javë lidhje në atë kohë. Çifti u takua kur Grande ishte e ftuar “SNL” në vitin 2014.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Romanca e këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka…