Milan – Inter, mbyllet 90-minutëshi

27 dhjetor 2017 | 22:55

Është mbyllur 90-minutëshi mes Milanit dhe Interit.

Rivalët nga qyteti i Milanos nuk kanë shënuar asnjë gol.

Kësisoj, koha e rregullt u mbyll pa fitues, 0:0.

Tani na presin shtesat, ku mund të përcaktohet skuadra e kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. /Lajmi.net/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City ka vazhduar me bilancin e jashtëzakonshëm në sezonin…