Milani ruan shpresat për kualifikim, fiton Liverpooli

24 nëntor 22:57

AC Milan ka arritur të marrë një fitore të artë në minutën e 87’, kur Messias realizoi pas një krosi të Kessies.

Italianët kanë rihapur shpresat në grup ku me këtë fitore ngjiten në vendin e tretë me 4 pikë njësoj si Atletico Madrid.

Kuqezinjtë kanë ende shpresë në ndeshjen e fundit të grupeve ndaj Liverpoolit.

Liverpool nga ana tjetër ka marrë një fitore modeste me rezultatin 2-0 me golat e Alcantaras dhe Salahut. Spanjolli realizoi një supergol nga distanca.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga: Metush Zenuni- Dura E ulur në ballë të oxhakut,…