Milani synon transferimin e këtyre yjeve në janar

20 nëntor 16:04

AC Milan ka një krizë me lëndimet e lojtarëve, kurse Leonardo është duke punuar intensivisht për transferimin e disa lojtarëve në janar.

I pari në listë është mesfushori i Chelseat, Cesk Fabregas që edhe në të kaluarën ka qenë në shënjestër të Milanit, kurse pas tij gjenden edhe emrat e sulmuesit Zlatan Ibrahimoviq dhe mesfushorit të Barcelonës, Arturo Vidal.

Ibra pritet të rikthehet në janar, ku do të firmosë për gjashtë muaj me një rrogë prej 2 milionë eurosh.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-lojtari i Real Madridit, Interit dhe Milanit, Clarence Seedorf, ka…