Miley Cyrus dhe Dua Lipa kanë gati bashkëpunimin e parë

17 shtator 12:14

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë dy këngëtare të suksesshme të cilat kanë edhe një miqësi shumë të mirë.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka pohuar se do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyris të titulluar “She is Miley Cyrus”.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë këngëtarja për “The Edge”.

Dy vajzat kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor që Miley mesa duket e ka shumë për zemër.

Pjesë e këtij albumi gjithashtu do të jetë edhe Billy Idol, por këngëtarja ka vendosur të mos ndajë shumë detaje rreth këtyre prurjeve, madje as për albumin e ri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shoqata për Mbrojtjen e të Drejtave të Futbollistëve të Kosovës…