Mitrovicë: Vidhet dera e palestrës së sporteve

09 janar 11:11

Një vjedhje interesante ka ndodhur në veri të vendit.

Në rrugën “Ivo Lole Ribar” në Mitrovicë, raportohet se është vjedhur dera e palestrës së sporteve si dhe është këputur instalimi elektrik nga persona të panjohur.

Sipas raportit të policisë, organet e rendit janë duke e hetuar rastin. KK

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot (e martë) bëhen gjashtë vjet nga vdekja e veprimtarit…