Mjeku më seksi në botë thyen rregullat e koronavirusit

25 nëntor 12:58

Mjeku më simpatik dhe më i komentuar, Mikhail Varshavski, i njohur si Dr. Miki, po akuzohet gjerësisht në rrjete sociale për hipokrizi, pasi postoi disa fotografi, ku shfaqej duke festuar pa maska dhe pa distancim social për 31-vjetorin e tij.

Varshavski, i cili numëron 3.9 milionë ndjekës në Instagram dhe 2.9 milionë në Facebook, prej muajsh ka apeluar për rëndësinë e mbajtjes së një maske për të ndaluar përhapjen e Covid-19.

Megjithatë ai theu të gjitha rregullat për ditëlindjen e tij. Ai qëndron pa maska dhe ngjitur me 14 persona, shumica prej të cilave vajza me bikini.

Kujtojmë se Revista People e quajti atë, “Doktori më seksi në botë” në vitin 2015, dhe prej asaj kohe Dr. Miki është një nga mjekët më të njohur dhe më të komentuar në rrjete sociale.

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Pa maskë dhe me 14 vajza, mjeku më seksi në botë thyen

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka pritur në…