Modelja Ziza Pajaziti “n’Kosovë Show”, tregoi për oferta nga politikanët

15 prill 2018 | 23:56

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina,  ishin mysafirë të kësaj jave “n’Kosovë Show”.

Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë. Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Për më tepër shikoni videon.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë të diele nga kërkesat e shumta të shikuesve në…