Modeluesja që nuk harron Shqipërinë

25 mars 2018 | 13:14

Shpesh ndodh që kur një personazh VIP largohet nga Shqipëria për ta ndërtuar karrierën jashtë, t’i harrojë edhe traditat shqiptare.

Por një gjë e tillë nuk ndodh me modeluesen Emina Cunmulaj, e cila aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku është e martuar me një biznesmen dhe ka një vajzë dyvjeçare. Në rrjetin social “Instagram”, Emina ka publikuar një video ku shfaqet vajza e saj e vogël e cila mban veshur bluzën me flamurin shqiptar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Guetta dhe Sia janë dy nga këngëtarët më të…