Moderatorja e lajmeve në Klan bëhet nënë e binjakëve, Nina dhe Mar

07 korrik 15:25

Moderatorja dhe gazetarja e Klan Kosovës, Shpresa Sekiraqa, është bërë nënën për herë të parë.

Sot ajo ka lindur fëmijë binjakë, të cilët i quajtur Nina dhe Mar.

Këtë e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Lirak Stublla, i cili është kameraman në Klan Kosova, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me qindra biznese, gjithandej Kosovës, kanë shfaqur interesim për investime…