Moderatorja e njohur shfaqet më seksi se kurrë me fanellën kuqezi në “Air Albania”

11 shtator 2023 | 14:54

Kombëtarja shqiptare arriti mbrëmë që të merrte një fitore të rëndësishme me rezultatin 2-0 kundër Polonisë. Kjo fitore e afron Shqipërinë akoma dhe më shumë me Europianin “Gjermani 2024”.

E duket se fat skuadrës së Sylvinho-s i ka sjellë dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako, e cila ishte e pranishme në stadiumin “Air Albania”.

Moderatorja e njohur shfaqet më seksi se kurrë me fanellën kuqezi

Ajo postoi në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet e veshur me fanellën kuqezi dhe duke bërë shqiponjën në tribunën “VIP” dhe duke u shfaqur më seksi se kurrë.

Moderatorja e njohur shfaqet më seksi se kurrë me fanellën kuqeziModeratorja e njohur shfaqet më seksi se kurrë me fanellën kuqeziModeratorja e njohur shfaqet më seksi se kurrë me fanellën kuqezi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës ën futboll ka arritur në Bukuresht ku…