“Moj raki” projekti më i ri i “Baboo Darabuka & Dj Benity”

24 nëntor 10:45

Kënga moj raki është projekti më i ri i grupit tashmë shumë të dashur për qytetaret “Baboo Darabuka & Dj Benity “.  Kënga tyre e publikuar para pakë ditësh ka zgjuar tej mase interesimin e qytetareve.

Të kontaktuar nga “Front Online”  Dj Benity  ka bërë të ditur se si teksti, muzika si dhe realizimi i videoklipit të projektit të fundit “Moj raki” është punuar më shumë përkushtim.

Kliko për ta dëgjur këngën:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori ekzekutiv i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe…