Momenti kur lepuri shpëtohet nga zjarri në California (Video)

17 dhjetor 2017 | 10:50

Ndërsa flakët kishin kapluar toka të shumta në La Conchita të Californias, një banorë i kësaj ane u shndërrua në hero.

Në ato momente, ai u njoftua se brenda flakëve gjendej dhe një lepur, i cili ishte duke u ballafaquar nga ajo gjendje e tillë, njofton Klan Kosova.

Megjithatë pavarësisht se ishte mjaft e rrezikshme depërtimi në zjarr të tillë, i cili vazhdimisht po nxitej nga era e fortë, ai arriti të shpëtonte lepurin.

Momenti i dhimbshëm u kap edhe nga kamerat:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjashtë persona kanë vdekur në një aksident zinxhiror trafiku në…