Morena Taraku pozon nudo (Foto)

09 tetor 11:25

Këngëtarja Morena Taraku, e cila po përflitet vazhdimisht për operacione plastike, së fundmi ka pozuar nudo. Ajo ka pozuar nudo dhe këtë fotografi e ka shkrepur fotografi Norik Uka.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike nga operacionet plastike dhe dita-ditës po i ngjan më shumë Angelina Joliet.

Ndryshe, Morena ka paralajmëruar edhe një këngë të re, por që kjo ende nuk doli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Victoria Beckham është një nga ikonat e modës për dekada,…