Morina, dëshmorëve: Pushoni të qetë, tash e kemi ushtrinë

15 dhjetor 17:18

AAK-ja, e Prishtinës nderon dëshmorët

Kryesia e degës së AAK’së në Prishtinë, ka bërë homazhe te varrezat e dëshmorëve në Prishtinë, si dhe tek busti i Zahir Pajazitit. Këto homazhe janë bërë për nder të bërjes së Ushtrisë së Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social “Facebook”, nënkryetari i AAK’së për Prishtinë, Jahir Morina – Gipa, njëherit edhe asambleist në komunën e Prishtinës.

Postimi i plotë i Jahir Morinës:

Homazhe te Varrezat e Dëshmorëve në emër të Degës së AAK’së në Prishtinë. 

“Pushoni të qetë, tash e kemi Ushtrine”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fushata tremujore për pastrimin e Kosovës, e filluar më 15…