Moti sot dhe nesër

23 nëntor 11:32

Sot në ditën e parë të fundjavës meteorologët thonë se dita do të fillojë me vranësira të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës.

Temperaturat do të lëvizin në mes 4 e 13 gradë celsius. Nesër, dita pritet të mbizotërohet nga vranësirat e edhe temperaturat do të shënojnë rënie, ato do të sillën në mes 2 e 12 gradë celsius.

Mot me vranësira pritet të mbajë edhe në pjesën e parë të javës së ardhshme të cilat më të theksuara parashihet të jenë të hënën, kur mund të sjellin edhe riga lokale shiu. Temperaturat e mëngjesit do të sillën në mes 1 e 4 gradë celsius, kurse ato maksimale në mes 12 e 13 gradë celsius. Në orët e mëngjesit, në lugina mund të ketë mjegull.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka mohuar se janë duke…