Moti sot në Kosovë

20 gusht 2023 | 08:14

IHMK ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat  minimale do të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-31 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtatë persona, mes tyre dhe një fëmijë 6-vjeçar u vranë…