Mulleri në ‘radar’ të Milanit dhe Interit

03 maj 11:20

Mesfushori i Bayern Munchen, Thmoas Muller, po kërkohet nga dy skuadra të Serisë A.

“Kicker” raporton se Milani dhe Interi janë të interesuar të nënshkruajnë me mesfushorin 29-vjeçar. Mulleri nuk është shumë i lumtur në Bayern dhe një lëvizje e re gjatë verës mund të ndodhë.

Mulleri është pjesë e skuadrës së parë të Bayernit nga viti 2008 dhe në 315 paraqitje ka shënuar 110 gola.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, sot në orën…