Murat Yakin organizon drekë me familjarë të futbollistëve, i pranishëm edhe Ragip Xhaka

21 qershor 2024 | 21:59

Familjarët e futbollistëve të Kombëtares së Zvicrës kanë mbërritur të enjtën në Stuttgart.

Ata kanë pasur kënaqësinë ta shikojnë stërvitjen gjatë ditës së sotme dhe më pas janë takuar me lojtarët

Murat Yakin gjithashtu organizoi edhe drekë të përbashkët, në mënyrë që lojtarët e tij të mallëngjehen me familjarët e tyre.

Kujtojmë që ndeshjen e ardhshme, Zvicra e zhvillon ndaj Gjermanisë, kurse në stadium do jenë të pranishëm gjithë familjarët e lojtarëve “Helvetikë”, pëfshi këtu ata të Granit Xhakës, Xherdan Shaqirit dhe Ardon Jasharit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për shumë njerëz në Ukrainë, nuk është presidenti Volodymyr Zelensky,…