Mushkolaj: Pse e angazhoi Ridvanin ministrja Hajdari, kush është ai dhe pse pikërisht atë?

20 gusht 2023 | 13:15

Analisti politik , Imer Mushkolaj, ka reaguar për aferën e vajit dhe për aferën e grurit, ku deri më tani janë arrestuar tre persona.

Mushkolaj në “Facebook”, ka drejtuar një pyetjet lidhur me angazhimin e Ridvan Muharremit për rezervat shtetërore.

Ai ka pyetur se pse ministrja e MINT-it, Rozeta Hajdari, ka angazhuar Ridvan Muharremin për rezerva.

“Një ndër pyetjet thelbësore: Pse e angazhoi Ridvanin ministrja Rozeta Hajdari për kontraktim të rezervave shtetërore? Kush është ai dhe pse pikërisht atë?”, ka shkruar Mushkolaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fëmijët ndahen në mendime të ndryshme kur i pyet se…