Mustafa: LDK-ja e do kryeministrin (Video)

17 gusht 2019 | 20:26

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, pranon se mund të ketë koalicion me Albin Kurtin, veçse rikujton që Lidhja Demokratike e Kosovës synon ta drejtojë qeverinë.

“Vullneti dhe qëndrimi i LDK-së është që hynë në këto zgjedhje për ta pasur kryeministrin e vet, sepse vlerësojmë se jemi parti më e madhe”, ka thënë Mustafa, transmeton “Klan Kosova”.

https://www.youtube.com/watch?v=qLNHpyXvWBA

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si pasojë e sëmundjes së leukemisë akute, ka ndërruar jetë…