Nagavci sot mban konferencë për medie

21 gusht 2023 | 08:28

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot do të mbajë konferencë për medie në orën 13:00.

“Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, mban konferencë për medie. Konferenca mbahet sot (21 gusht 2023) në orën 13:00, kati I, MAShTI.”

Në njoftim nuk është dhënë arsyeja, mirëpo ditët e fundit ka pasur kritika ndaj Nagavcit për mosshpërndarjen e teksteve mësimore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtina Weather ka njoftuar se sot në Kosovë kryesisht do…