Naim Maloku takohet me Ziadin Selën

14 janar 2018 | 21:43

Naim Maloku është takuar në Prizren me deputetin e “Aleancës për shqiptarët” dhe kryetarin e LR-PDSH-së, Ziadin Sela.

“Prizren 14.01.2018, me mikun Zijadin Sela!”, ka shkruar Maloku në profilin e vet në Facebook.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Masakra e Reçakut në Shtime ishte ngjarja që ndryshoi fatin…