Ndërron jetë Jonuz Musliu

18 janar 2018 | 12:40

Ka ndërruar jetë kryetari i Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Luginë të Preshevës, Jonuz Musliu.

Lajmin e ka konfirmuar djali i Musliut, Shqipërim Musliu, raporton “Epoka e re”

“Njoftojmë familjen e gjerë, farefisin, shokët, miqtë, invalidët dhe veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, UÇPMB-së, Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, institucionet e Shqipërisë, të Kosovës dhe institucionet në pjesën shqiptare të Maqedonisë dhe Malit të Zi, se ka ndërruar jete sot ne spitalin e Edirnës së Turqisë, kryefamiljari ynë, bashkëshorti e babi ynë Jonuz Musliu!”, ka shkuar Shqipërim Musliu në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi Gerard Pique nuk do të largohet nga “Camp Nou”,…