Në Greqi po vazhdojnë kërkimet për të mbijetuarit nga zjarret

25 korrik 2018 | 12:03

Në Greqi po vazhdojnë kërkimet për të mbijetuarit, pasi së paku 74 njerëz vdiqën nga zjarret pranë Athinës.

Erërat e forta i kanë shpërndarë flakët, kanë bllokuar shumëkë në shtëpi dhe automjete, ndërsa kanë detyruar të tjerë të futen në det.

Kryeministri Alexis Tsipras ka shpallur tre ditë të zisë kombëtare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dega e OVL-UÇK-së në Gjakovë ka njoftuar se nën përkujdesjen…