Nebihi prezantohet te Flamurtari

27 gusht 2019 | 12:47

Skuadra e Flamurtarit ka zyrtarizuar edhe një tjetër futbollist. Bëhet fjalë për mesfushorin Kreshnik Nebihi.

Mesfushori 22-vjeçar, përveç një eksperience tek ekip gjerman CfR Pforzhem në sezonin 2016-2017, pjesën tjetër të karrierës e ka kaluar në Kosovë, ku ka qenë pjesë e Hajvalisë, Gjilanit, Drenicës e së fundmi Vushtrrisë dhe Trepçës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-deputeti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Labinot Tahiri, ka…