Nec dhe Escoman publikojnë këngën “Kush ka faj” (Video)

28 prill 18:31

Rep artistët Nec dhe Dj Escoman, kanë publikuar projektin më të ri muzikor, në këtë kohë kur shumica e popullsisë janë të vetizoluar.

Projekti titullohet “Kush ka faj”, i cili shoqërohet me pamje interesante gjatë kohës së karantinimit, me disa pamje nga e kaluara që tashme i’u mungon të gjithëve.

Ky projekt u prit mirë pasi që u shpërnda në rrjete sociale me të madhe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Albert Krasniqi, nga D+ ka folur për seancën ku do…