Nëna e njofton policinë se i është zhdukur djali në Gjakovë

28 nëntor 11:48

Është zhdukur një person nga Gjakova është bërë e ditur nga nëna e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, bëhet e ditur se djali është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kameruni po befason Serbinë, teksa ka gjetur golin e avantazhit…