Nëna nga Malisheva sulmon fizikisht vajzën e mitur

10 dhjetor 2023 | 09:17

Një grua është arrestuar në Malishevë pasi dyshohet se e ka sulmuar fizikisht vajzën e vet të mitur.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është liruar.

“DHUNË NË FAMILJE- Malishevë / 09.12.2023 – 16:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që kishte sulmuar fizikisht vajzën e saj viktimën femër kosovare (e mitur). Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sipas statistikave të Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), në periudhën…