Nesër fillon konferenca ndërkombëtare “Siguria Kibernetike dhe Privatësia”

23 janar 2018 | 13:47

Nën përkujdesjen e Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë më 24, 25 dhe 26 janar (e mërkurë, e enjte dhe e premte), do të organizohet konferenca e tretë ndërkombëtare “Siguria Kibernetike dhe Privatësia” (“Cyber Security and Privacy”).

Kjo konferencë do të mbahet në hotel “Emerald” nga ora 09:30 deri në ora 16:00.

Në hapje të konferencës do të marrë pjesë ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj.

Po në këtë konferencë pjesëmarrës do të jenë edhe kryeparlamentari Kadri Veseli, kryeministri Ramush Haradinaj, ambasadori Greg Delawie, Mentor Hoxhaj, etj.

 

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkencëtarët mendojnë se rreth 3.8 miliardë vjet më parë një…