Nesër shorti për gjysmëfinalen e Kupës

08 mars 13:38

Nesër (e premte) nga ora 13:00 në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës, do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinalet e Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Pjesëmarrëse në këtë rreth të garave janë Drenica, Prishtina, Vushtrria dhe Vëllaznimi. FFK-ja ftohen përfaqësuesit e klubeve dhe të medieve që të marrin pjesë në tërheqjen e shortit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Burbuqe Bakija-Deva, këtë 8…