Neueri: Tri herë jam diagnostikuar me kancer

02 nëntor 12:17

Portieri i Bayern Munchen dhe i Kombëtares së Gjermanisë, Manuel Neuer, ka zbuluar detaje tronditëse për shëndetin e tij. Neuer ka thënë se ishte diagnostikuar tre herë me kancer. Ai theksoi se tre herë ishte nënshtruar operacionit.

“Në rastin tim, është kanceri i lëkurës në fytyrën time, i cili më shtyri t’i bëjë tre operacione”, ka thënë Neuer për gazetën gjermane “Bild”.

Por, ky fakt nuk e vë në dyshim pjesëmarrjen e tij në Kupën e Botës “Qatar 2022”, që fillon më 20 nëntor. Këto informacione, 36-vjeçari i zbuloi për herë të parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona…