Newcasteli nxjerri një pikë ndaj Tottenhamit (Video)

27 shtator 17:00

Tottenham Hotspur nuk arriti të fiton ndeshjen ndaj Newcastel United, pasi mysafirët e barazuan në shtesë rezultatin 1-1.

 

Në minutën e 25-të, Lucas Moura e shënoi golin e vetëm për vendasit. Newcastel nuk u dorëzua dhe arriti të barazon rezultatin në minutën e shtatë shtesë, kurse nga penalltia realizoi Callum Wilson.

Më herë ndeshja Sheffield United dhe Leeds United, përfundoi me rezultat 0-1.

(Epoka e re)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu lajmëroi sot…