Nicky si një barbie

21 gusht 12:15

Për t’i mbajtur fansat në përditësim, Nicky Minaj ka publikuar në “Instagram” dy shkrepje nga sheshxhirimi i klipit të “Rake It Up”. Në to këngëtarja shfaqet e veshur si një kukull Barbie dhe premton se klipi do të jetë edhe më shumë i nxehtë se dy imazhet e publikuara.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
21-vjeçarja Dua Lipa është artistja e parë femër që ka…